ТД Флагман

Торговий дім «Флагман» - наша компанія спеціалізується на оптових продажах господарських товарів народного споживання (ТНП). Ми є партнерами багатьох відомих фабрик та заводів.

Ми пропонуємо Вам величезний вибір якісних товарів за найкращими цінами! У нас Ви можете придбати продукцію найкращих зарубіжних виробників дрібної побутової техніки та товарів для кухні!

Якщо Ви шукайте господарські товари оптом за низькими цінами , то вам сюди - каталог товарів

У нас чудова репутація

На карті України немає такого місця, де не користувалися б нашою продукцією. Ми цінуємо кожного нашого покупця, незалежно від розміру його замовлення.

Крім цього, хочемо звернути вашу увагу: У БУДЬ-ЯКИХ СПІРНИХ СИТУАЦІЯХ МИ ЗАВЖДИ ПРИЙМАЄМО РІШЕННЯ НА КОРИСТЬ КЛІЄНТА.

Торговий Дім Флагман

Широкий асортимент

У нашому інтернет-магазині великий вибір каструль, наборів, чайників, сковорідок, ножів, кухонного та барного приладдя, столових приладів та посуду, а також електроприладів на будь-який гаманець. Для закупівлі великої чи поодинокої партії госптоварів тепер не треба витрачати час на відвідування ринку, оптових баз чи гіпермаркетів. Є можливість не виходити з дому, замовити доставку побутового товару кур'єрською службою або на найближче поштове відділення.

Висока якість товару

Торговий дім «Флагман» дбає про безпеку господарських товарів, що продаються, їх якість і зручність у використанні. В інтернет-магазині продається лише перевірена побутова продукція. Ми пропонуємо саме той товар, який вже завоював популярність серед споживачів та зарекомендував себе як високоякісний та надійний. Компанія не співпрацює з сумнівними постачальниками чи нелегальними виробниками.

Найнижчі ціни

Секрет нашої цінової політики прост-компанія співпрацює з виробниками та офіційними представниками торгових марок безпосередньо. Купуючи товар у нашому інтернет-магазині, клієнт не переплачує за послуги посередників.

Бонуси для оптовиків

Чим більше купуєш, тим менше платиш. Для кожного клієнта існує система накопичувальних знижок.

Доставка по всій Україні

Девіз компанії-чесність та швидкість. При оформленні замовлення на сайті, можна бути впевненим на 100% точності та своєчасності його доставки. Ми співпрацюємо практично з усіма великими перевізниками і готові надіслати замовлення на день оформлення або на наступний день. Обсяг покупки - від 1шт до 3 тонн.

Торговий Дім Флагман - це один з великих інтернет-магазинів господарчих товарів та товарів для дому в Україні, де в одному місці за кілька хвилин можна придбати для себе, свого дому та бізнесу найнеобхідніші побутові дрібниці, причому за вигідною ціною та кращою якістю.