Умови доставки

Самовивіз зі складу компанії в Харкові

Самостійно забрати товар можливо за адресою м.Харків, вул.Академіка Павлова,120 (за попереднім погодженням з оператором call-центру).

Доставка по Україні транспортної компанії

У зв'язку з ситуацією, що склалася в нашій країні – військовим становищем, Ваші замовлення можуть надсилатися з невеликою затримкою. Ми намагаємося здійснювати відправки в день замовлення, термін доставки у мирний час складав від 1-3 днів, зараз же може зайняти від 2-7 днів залежно від пункту призначення та обстановки у цьому населеному пункті.

Відправлення здійснюються "Новою поштою" та "УкрПоштою". Платне зберігання скасовано, але через 7 днів з моменту прибуття на відділення посилка відправляється назад відправнику.

Також просимо поставитися з розумінням до наступного – ми відправляємо товар післяплатою тільки за умови часткової передоплати. Мінімальна сума передоплати – 200 гривень (оплата доставки в обидві сторони).

Плата за доставку фіксується транспортною компанією згідно з діючими тарифами в момент прийому товару. Плату за доставку здійснює замовник.

Після відправки товару Ви отримаєте смс із номером декларації, за якою на сайті транспортної компанії зможете відстежити рух замовлення до Вашого населеного пункту.

Після прибуття посилки до пункту призначення має прийти смс про готовність товару до видачі.

Обов'язково перевіряйте товар при отриманні на складі перевізника.

Оглядати посилку потрібно у присутності представника транспортної компанії.

Якщо під час огляду посилки було виявлено пошкодження товару (бій, брак, тощо), вам необхідно скласти Акт про пошкодження товару та повідомити нам номер Акту або зателефонувати нам, можливо, ми разом з Вами знайдемо компроміс і вирішимо цю проблему.

Залишаючи відділення транспортної компанії, Ви погоджуєтесь з комплектацією посилки. Усі претензії, що виникли під час огляду посилки поза відділенням транспортної компанії, розглядатися не будуть!